HAKKIMIZDA

1999 yılında faliyete başlamış olan firmamız sadece müşteri memnuniyeti ve paslanmaz çelik küpeşte, alüminyum korkuluk sektöründe öncü firma olmak, fiyattan ziyade müşteri isteklerine en iyi şekilde hitap etmek amacındadır.


İnternet sitelerinde ve çevremizde bu işi yapan yüzlerce firma mevcuttur. Bu firmalar ya atölyesi bile olmayan, sadece aracı firma özelliği taşıyan yada işi biliyormuş gibi işleri çok daha ucuz fiyatlara teklif verip daha sonrasında işi eline yüzüne bulaştıran firmalarla doludur.
Müşterilerin dikkat etmesi gereken iş vereceği firmayı araştırması çünkü verilen paralar kolay kazanılmıyor.


Bizim paslanmaz çelik küpeşte, korkuluk, alüminyum, ferforje, mağaza stand sektöründe müşterilerimize; daha sorunsuz ve güvenli ürünler sunarak ticaretimizi icra etmek ve bu felsefemizi ilerde çocuklarımıza aşılayarak firmamızın yönetimini devir etmek..
İstek ve özel imalatlarınız en iyi sonuçla teslim ederek sorunsuz bir ticaret yapmak kendimizi işimiz ve verdiğimiz hizmetle öne sürmek sizleri iş bilmez firmalardan uzak tutmak ve edeceğiniz zararı engellemek, uzun süreli huzur yaşatmaktır.

Paslanmaz dekorasyonu cıvata, Paslanmaz pul, Paslanmaz süpürgelik, Paslanmaz çöp kovası, Paslanmaz doğrama, Paslanmaz küpeşte korkuluk, Paslanmaz banko, Kanopi, Paslanmaz masa, Sehpa, Zigon sehpa, Puf, Paslanmaz ranza, Paslanmaz standt tasarımı, Paslanmaz raf sistemleri, Fransız balkon, Paslanmaz çelik merdiven, Paslanmaz çamaşırlık, Kitaplık, Paslanmaz çelik kazan yada Tank, Depo imalatları yapılabilir..

Paslanmaz Çelik  Ürün Ve Çeşitleri
Paslanmaz kendi içinde kalite sertifikasına göre ödüllendirilmiş ve bu gerekçe ile kullanıldığı yerlere göre kalite seçimi yapılmaktadır..
Genellikle 304 kalite paslanmaz her yerde sıkça kullanılan çeşitidir.
Deniz yakınlarındaki yerlerde, tuzlu suyla temas eden ve temas edebillecek mekanlarda, Gıda ve Kimyasa sanayinde 316 kalite paslanmaz kullanılması gerekir. Aksi takdirde paslanma ve bakteri üremesi kaçınılmazdır..


NOT : KENDİ İMALATIMIZ MEVCUTTUR. BÜTÜN ÜRETİMLERİNİZ İÇİN İŞİNDE UZMAN PERSONELİMİZ TARAFINDAN HAZIRLANIP YERİNDE UYGULANMAKTADIR.